Natječaj – administrativni radnik

Udruga za promicanje i zaštitu ljudskih prava “SMS – sve možeš sam“ (dalje u tekstu: UDRUGA “SMS“) raspisuje

za zapošljavanje na određeno vrijeme

Broj izvršitelja: 1

Naziv radnog mjesta: Administrativni radnik

Opis poslova: Obavljanje administrativnih poslova, provođenje kreativnih radionica i osmišljavanje zabavnih sadržaja za osobe treće životne dobi,  suradnja i pomoć osobama treće životne dobi te utvrđivanje i prikupljanje njihovih podataka i potreba, popunjavanje različitih obrazaca i tablica, terenski rad, ostali uredski poslovi i rad u sklopu projekta.

Trajanje: 10 mjeseci

Uvjeti i kriteriji:

• SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije

Za sudjelovanje u natječaju kandidati su dužni priložiti:

• prijavu za sudjelovanje u natječaju (vlastoručno potpisanu);
  • životopis;
  • presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi;
  • presliku osobne iskaznice;
  • potvrdu o radnom stažu ili elektronički zapis;

Na natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se možete prijaviti dostavom dokumentacije na adresu:  UDRUGA “SMS“, Ljudevita Gaja 3, p.p. 118, 33000 Virovitica, s naznakom „za natječaj“.

Na natječaj kandidati se mogu prijaviti dostavom skeniranih dokumenata putem e-maila: info@udruga-sms.com

Rok za podnošenje prijava je 5 (pet) dana od dana objave natječaja.

U Virovitici, 22. svibnja 2018.

Predsjednik Udruge:

Mario Jakša, mag.iur.