Uspješno provedena građanska akcija “I mi imamo pravo na zdrav život!”

Obavještavamo sve zainteresirane da je UDRUGA “SMS” uspješno provela sve aktivnosti i ciljeve u sklopu građanske akcije “I mi imamo pravo na zdrav život!”. Ovom prilikom zahvaljujemo se svim volonterima i ostali sudionicima koji su sudjelovali u provedbi ove građanske akcije.

Nakon provedene akcije svim učenicima, mladima te ostalim zainteresiranim građanima grada Virovitice ostaju na korištenja sprave za ulično vježbanje (Street workout) u sklopu Učeničkog doma.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva“Ova građanska akcija provedena je zahvaljujućiSlagalica
financijskoj podršci Zaklade za razvoj lokalne zajednice
“Slagalica”u sklopu proširenog Decentraliziranog modela financiranja
Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva”